Mõis asub eraldatud paigas Tallinna-Pärnu mnt ääres, Tallinnast umbes 30minutilise autosõidu kaugusel. Meil on koosolekuteks sobivaid saale nii mõisa 1. kui ka 2. korrusel, kokku 8 eri suurusega ruumi. Mõisa vanades saalides on avarust ja õhku, ümbritsev vaikus ja rahu tagab keskendumise töömeeleollu. Looduslik ümbrus on pärast pingelist päeva lõõgastav. Võimalus on valida erinevate meeskonnamängude ja matkaradade vahel. Broneerimiseks ja hinnapakkumiseks võta ühendust meie kontaktidelt.

Restoran Ludvig pakub huvitavaid vahepalu kohvipausideks, kiiret teenindust lõunapausil ja a la carte valikut pidulikumateks õhtusöökideks. Menüü pakkumisel saame arvestada ka üksikute osalejate erisoovidega. Toitlustuspakkumist küsi aadressilt: ludvig@kernumois.ee

Hotell võimaldab mitmepäevaste programmide korral  Kernu mõisas majutada kuni 90 inimest. Hotelli keldrikorrusel asub vastavatud luksuslik Spa.

Konverentsikeskus koosneb järgmistest koolitus- ja nõupidamisruumidest, mis võimaldavad paindlikke lahendusi ja sisaldavad vajaminevaid tarvikud nagu ekraanid, dataprojektorid ja pabertahvlid:

Sinine vastuvõtusaal (44,1 m2)

Hubane ja keskne ruum kogunemiseks ja kohvipausideks. Mahutab teatristiilis kuni 45 kuulajat. Saali paigutust saab vastavalt vajadusele muuta.


Roheline aiasaal (26,2 m2)

Vaatega vana mõisapargi 235-aastasele tammele. Mahutab konverentsilaua ümber nõu pidama kuni 12 inimest.


Lilla töötuba (24,4 m2)

Valgusküllane ja avara vaatega mõisapargile.
Ideaalne ruum väiksemaks grupitööks ja koosolekuks. Saali on võimalik paigutada nõupidamislaud kuuele inimesele. Muul ajal kasutatakse seda ruumi ka kohvipauside serveerimiseks või õhtusteks piljardi mänguks.


ESIMESE KORRUSE PEOSAALID

Suuremate koolituste tarbeks saab kohandada ka alumise korruse peosaale. Renoveerimise käigus avatud ajaloolised anfilaadid võimaldavad saalide kooskasutust ja osavõtjate sujuvat liikumist ruumide vahel.

Ballisaal (80 m2)

Kuldsetes toonides siidtapeedi ja kuninglike lühtritega saal mahutab teatristiilis kuni 100 inimest. Muud paigutused kokkuleppel.

Klaverisaal (44,6 m2)

Ajalooliste laemaalingute ja Anton Hansen Tammsaarele kuulunud tiibklaveriga saal mahutab teatristiilis 40 inimest.

Vastuvõtusaal (32 m2)

Maalilise paisjärvevaatega avar saal sobib seltskonna kogunemiseks ja kohvipausideks.

Tantsusaal (51,5 m2)

Ajalooliste laekarniiside ja vanasse mõisaparki avaneva suveterrassiga saal mahutab teatristiilis 60 inimest.


Sinine järvesaal (25, 1 m2)

Avar vaade rõdult Kernu paisjärvele. Mahutab konverentsilaua ümber kuni 15 inimest.Punane raamatukogusaal (51,4 m2)

Inglise siidtapeedi ja tumedate tammepaneelidega õdus nõupidamisruum. Saali rõdult avaneb romantiline vaade vanale mõisapargile. Saal mahutab teatristiilis kuni 60 osalejat, paigutust saab vastavalt vajadusele muuta.