Ilma majutuseta Kellerspaa külastus tuleb soovi korral ette broneerida. Kellerspaa ei ole tavapäraselt avatud esmaspäeviti ja teisipäeviti. Küsi sobivate aegade kohta meie kontaktidel. Spa on avatud kolmapäevast pühapäevani ja vaid eelbroneerimisel.

Kernu mõisa keldri ajaloolised võlvlaed peidavad enda all õdusat Kellerspaad. Värskelt valminud Kellerspaa pakub 90C soome sauna, 45C aurusauna, kahte massaažifunktsioonidega ja eri suurusega basseini ning 70C sauna vaid naistele (naiste garderoobis).

Kernu mõisa Kellerspaa kutsub sind õdusale ja õndsuslikule maa-alusele teekonnale, mis tutvustab baltisakslaste kümblustraditsioone ja seob need teiste maailma spaakultuuridega…


Sa alustad jättes igapäeva sagina seljataha meie minimalistlikult tumedas basseinis, inspireerituna Ibusuki ranna vulkaaniliivadest ja nende suna-mushi traditsioonidest. Koopalik õhkkond rahustab üleküllastunud meeli. Hõljudes meie kose zen’i vulina all lased sa lahti nii gravitatsioonist kui ka oma igapäevastest muredest ja alustad leevendavat muundumist vaimule ja kehale.


Koopast väljud sa rohelusse. Järgmisena segunevad Bali troopilise puhkeala dzhungel samblaselt nõidusliku metsaga, mille keskel ehtne ja hubane puidust soome saunamaja. Sellal kui saunakuumus hoolitseb hinge eest ja parandab keha valusid ja vaevu võivad meeled nautida shirin-yoku’t ehk metsakümblust, kuna puud mõisapargist ja ümbritsevast loodusest paistavad suvel läbi saunaakende kätte.Aga nagu aastaajad akende taga muutuvad suvest talveks, nii vahelduvad ka kuumus ja külmus kümblustraditsioonides ja sa jätkad jäise toobrivalangu alla, mis meenutab talvisesse järve hüppamist ja värskendab ning elustab kogu sinu olemust.Ja hallid metsaudud muunduvad Türgi sauna tervendavaks auruks, inspireerituna Pamukkale valgetest kuplitest. Aurusaunast võib talviti nautida meie unikaalset lumeteraapiat – vaadeldes läbi akna hüpnootiliselt langevaid helbeid tühjeneb meel ja taastub sisemine rahu. Siit pääseb ka Himaalaja soolakambrisse, kus sa võid end samuti lumiste tippude keskele kujutleda ja üdini noorenenuna väljuda.


Peale kõiki puhastumisprotseduure oled sa välja teeninud puhkuse ja hinge hellitava luksuse soojas mullitavas basseinis, mille kõrvale sobib hästi ka mullitav jook, mille saab sinna eelnevalt valmis tellida.


Sooje Samoa liivarandu meenutavad lebamistoolid lõõgastavad ja leevendavad veel viimasegi stressi, vabastades rõõmsameelsuse ja glamuuri, mis selle all kogu aeg peidus oli.
Sa võid seda teekonda läbida nii korduvalt kui just sinul vaja. Aga olles meelerahuni jõudnud tuleb edasi liikuda ja keha ka toiduga taastada, milleks on võimalus meie RESTORANIS, enne kui elu parimasse unne vajuda, uuenenuna.

Hoidmaks Keller SPA-s piisavat privaatsust ja garanteerimaks klientide rahulolu, saab Keller SPA teenuseid kasutada 2022 vaid eelbroneeringu või majutusega paketi läbi.