Kernu Mõisahoone rajati 1810-1813 aastal Bernhard Heinrich Conrad Ungern-Sternbergi poolt, Ludvig Engeli disainituna. 

Mõisa esist kaunistab Kernu paisjärv ja siseruumid on kujundatud hubaselt ja luksuslikult.

Kernu mõis ootab korraldama nii firmaüritusi kui pulmi, külastama mõisas toimuvaid kontserte ja teatrietendusi, nautima vastavatud Keller Spa võlusid, hotellis ööbimise ja restoranis einestamisega.

SEMINARID

Kui otsite kohta töökoosolekute, seminaride, koolituste, tootetutvustuste või enesearengu töötubade korraldamiseks, siis Kernu mõis on selleks hea võimalus oma kaheksa erineva konverentsiruumiga

Loe rohkem siit

KELLER SPA

Kernu mõisa keldri ajaloolised võlvlaed peidavad enda all õdusat Keller SPA-d. Värskelt valminud Keller SPA pakub sooja armastajatele 90C soome sauna, 45C aurusauna, kahte massaažifunktsioonidega ja eri suurusega basseini ning 70C sauna vaid naistele (naiste garderoobis).

Broneeri meie e-poest voi kontaktidest

Loe rohkem siit

PULMAD

Kernu mõis on idülliline paik, kus tähistada elu üht tähtsaimat päeva. Vana mõisahoone romantiline atmosfäär, 230-aastase tammega mõisapark ning professionaalne ja diskreetne teenindus tagab peole õige hoo ja meeleolu. 
Loe rohkem siit

RESTORAN Restoran Ludvig on avatud kõikidele hotelli klientidele nende peatumispäeval ning regulaarselt igal reedel ja laupäeval kuni 21:00 ja pühapäeval kuni 18:00

Loe rohkem siit

HOTELL

Kokku on Kernu mõisas võimalik majutada kuni 90 inimest, mõisa peahoone 4 sviidis, 3 deluxe ja 9 standard toas, mõisa tallihoone  5 superior ja 8 standard toas.
Broneeri siit
Loe rohkem siit