fbpx Kernu mõis Riho Sibul ja Priit Pihlap "Teeviidad" - Kernu mõis

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Riho Sibul ja Priit Pihlap “Teeviidad”

16. aug. 2018 19:00

Riho Sibul ja Priit Pihlap “Teeviidad”
Augustikuu pakub midagi erakordset ühele tõelisele muusikagurmaanile – oma 60ndat juubelit tähistavad Riho Sibul ja Priit Pihlap ühise kontserdituuriga “Teeviidad”. Need kaks meest, kes on mõjutanud Eesti muusikamaastikku juba aastakümneid, on ühel laval esimest korda ühise kavaga ning koos esitatakse kuuel augustikuu õhtul laule, mis on sündinud nende endi sulest ja südamest.
Riho Sibul alustas lauljakarjääriga Ultima Thules ning on olnud ka kitarrist paljudes ansamblites. Ta on mitmekülgne helilooja ning loonud muusikat rock’n’roll’ist bluusini, lüürilistest ballaadidest filmimuusikani, teiste seas “Kuulaps”, “Talitee” ja “Liivimaa pastoraal”. Priit Pihlap on praegune liige ansamblis Fix, mis tähistab sel aastal 50ndat juubelit, ning kaasa löönud veel mitmetes koosseisudes, nagu Armaada, Apelsin jt. Ta on kirjutanud lugusid paljudele Eesti artistidele ja bändidele (Ivo Linna, Mati Nuude, Silvi Vrait jpt) ning tema repertuaari kuulub hulganisti ajatuid laule, nagu “Kuninganna”, “Üksik ratsamees” ja “Vana pildiraam”.
See kordumatu muusikasündmus on ehe maiuspala igale eestikeelse muusika austajale, kes peab lugu sisukatest tekstidest ning headest meloodiatest.
Sündmuse koduleht: www.kontsert.ee
Piletid müügil OnlinePiletis (soodsaima hinnaga), Piletilevis ja Piletimaailmas.

Detailid

Kuupäev:
16. aug. 2018
Aeg:
19:00