fbpx Kernu mõis Vakantsed töökohad - Kernu mõis

Vakantsed töökohad

Vakantsed töökohad

Kui soovid kaasa lüüa Kernu mõisa tegemistes ja oled avatud uutele väljakutsetele, saada oma kandidatuur ühes CV ja motivatsioonikirjaga aadressil kernumois@kernumois.ee

Kernu mõis pakub ennekõike hooajalist tööd toimekatel suvekuudel, mil mõisas leiavad aset mitmed kontserdid, teatrid ja pulmapeod kuid aegajalt pakume ka püsivamaid töökohti.

VAKANTSED TÖÖKOHAD 2018

PUHASTUSTEENINDAJA — otsime oma kollektiivi suveperioodiks (01.06 — 31.08) täiskohaga puhastusteenindajat. Leping esijalgu tähtajaline ja paindliku graafikuga. Heade töötulemuste korral võimalik kaaluda koostöö jätkamist kindla graafiku alusel.

MÕISAPERE — oleme rõõmsad kui leiame tegusa ja teotahtelise paari või perekonna kes sooviks tulla Kernu mõisa territooriumile elama ja töötama! Pakume tähtajatut lepingut, elamispinda kolmetoalise korteri näol Kernu mõisa territooriumil, erinevaid ja vaheldusrikkaid tööülesandeid, mõisapere tiitlit, sõbralikku kollektiivi ja kokkuleppelist töötasu. Kasuks tulevad varasemad töökogemused köögis, restoranis, kohvikus, hotellis, erinevad võõrkeelte oskused, hea suhtlemisoskus, ausus, kohusetundlikkus ja rõõmsameelsus.

Huvi korral palun helistada numbril +372 511 2424 või kirjutada aadressil kernumois@kernumois.ee