fbpx Kernu mõis Peod - Kernu mõis

Peod

Peod

Mil iganes on teil vaja võõrustada kliente, premeerida töötajaid peoga, pidutseda koos sõpradega või perekondlikult erilisi sündmusi tähistada – tulge Kernu mõisa! Oleme kindlad, et Kernu mõisa ajalooline ja hubane atmosfäär ning meie pakutavad teenused jätavad teile ja teie külalistele hea mälestuse.

Mõisa ballisaal mahutab a la carte teenindusega kuni 96 külalist. Klaverisaali saab katta pika laua 20 külalisele. Saalis asuvat ja kunagi  Anton Hansen Tammsaarele kuulunud tiibklaverit saab kasutada muusikalisteks vahepaladeks. Meie suveterrassiga tantsusaal mahutab õhtusöögiks kuni 40 külalist, tantsu keerutama mahub inimesi rohkemgi. Suvistel hilisõhtutel pakub mõisaterrass maalilisi vaateid mõisapargile ja päikeseloojangule. Tänu saale ühendavale anfilaadile ei killustu pidu ka mitut saali kasutades.

Ilusa ilma korral soovitame pidu alustada tervitusjookide ja suupistetega suveterrassil, jätkata õhtusöögiga ballisaalis ning lõpetada pidu jalakeerutusega tantsusaalis. Välja puhata saab samas asuvas mõisahotellis.

MuSu mõisarestorani saalid mahutavad ühtekokku 80 inimest ja ka neid ruume on võimalik privaatseks kasutamiseks broneerida. Pakume just teie peole sobivat kohalikust toorainest valmistatud toiduvalikut koos teile meelepärase veinivalikuga. Suviti on peopaigana võimalik kasutada mõisakompleksi kuuluvat avarat ja kõrge viilkatusega maakivist küüni, mis mahutab mugavalt kuni 300 külalist. Samuti on võimalus mõisaparki peotelk püstitada. Kernu mõis on renoveeritud ja kujundatud mõnusaks peopaigaks. Mis iganes põhjusel siia esmakordselt sattusite, jääte alati ootama võimalust meile naasta!