Sviidid

JÄRVESVIIT

Järvesviit on kujundatud sinistes toonides ja just pruutpaaride soove silmas pidades. Sviit koosneb avarast magamistoast (33 m2), eluruumist (15 m2), garderoobist (5 m2), avarast vannitoast (9 m2) ja järvele avanevast rõdust (5,5 m2). Vannitoa sisustuses on kasutatud Inglismaa kuningannale Elizabeth II-le kuuluvast St John’s Lodge’i lossist pärit rohelist ja musta marmorit ning vannitoamööblit. Sviidi kõik aknad ja rõdu on vaatega paisjärvele ning varajastele ärkajatele pakub silmailu hommikune päikesetõus.

PARGISVIIT

Pargisviit on kujundatud punastes toonides ning tänu avarale elutoale ja võimalusele anfilaatkäigu kaudu olla ühendatud konverentsiruumidega sobib ka väiksemate koosviibimiste või juhatuse koosolekute korraldamiseks. Sviit koosneb avarast elutoast (33,2 m2), magamistoast (20 m2), garderoobist (4,1 m2) ja vannitoast (8,5 m2). Vannitoa ja garderoobi sisustuses on kasutatud Inglismaa kuningannale Elizabeth II-le kuuluvast St John’s Lodge’i lossist pärit punast marmorit ja vannitoamööblit. Akendest avaneb vaade mõisaparki ja päikeseloojangule.

TORNISVIIT

Arhitekt Carl Ludvig Engeli projekteeritud otsatornid olid algselt galeriide kaudu ühendatud peamajaga ja ilmselt kasutuses teenijaruumidena. Põhjapoolne otsatorn on renoveeritud ja selle teisel korrusel asubki tornisviit. Tornisviit on avatud vannitoa ja kõrge katuslaega ruum (45,3 m2), kust avanevad vaated nii mõisaparki ja paisjärvele. Külalistel on seetõttu võimalus nautida nii päikesetõusu kui ka -loojangut. Tornisviidis on eksponeeritud maja 200 aastat vanad laetalad ja aampalgid.

VABARIIGISVIIT

Otsatorni esimesel korrusel asub Vabariigisviit, meie viimasena, just vabariigi sünnipäevaks valminud sviit. Vabariigisviit koosneb 2 suure avara aknaga elutoast (18,1 m2), magamistoast (10 m2) ja vannitoast (5 m2). Sviidis on kaminahi. Elutoast avaneb vaade järvele ning magamis- ja vannitoast vanale mõisapargile. Sviidil on eraldi väikese terrassiga sissepääs, võimaldades kõige suuremat privaatsust.

VÄIKE SVIIT

Mõisahotelli 2. korrusel asub meie kõige väiksem sviit, sobilik just väikelapsega ööbimiseks. Väike sviit koosneb elutoast (15,4 m2), magamistoast (9 m2) ja vannitoast (4,4 m2). Elutoa diivanit saab kasutada lisavoodina.