Meeskonnamängud

Kernu mõisa maalilisele territooriumile on rajatud enam kui 20 kontrollpunktiga, põnev ja ainulaadne seiklusmäng mida saab üheaegselt läbida kuni 40-ne pealine seikluste, võistlus- ning teadmishimu järele janunev seltskond!

Mängu võitmiseks tuleb läbida piiratud aja jooksul võimalikult palju kontrollpunkte, milles igaühes pannakse proovile kõikide meeskonnaliikmete juba teadaolevad kui ka varjatud anded!

Igal meeskond saab mängu alguses endale spetsiaalset mänguplatvormi sisaldava tahvelarvuti, mis juhatab Teid ühest valitud kontrollpunktist teise ning jagab vihjeid ja ülesandeid selleks kõige õigemates kohtades!

Tark giid ei anna aga meeskondadele hetkekski armu ja kannab visalt hoolt, et üha lähenev finišeerimisaeg Teil hetkekski meelest ei läheks.

Selliselt saab kogu meeskond mänguplaani ekraanil jälgida ja oma võetud strateegiat vajadusel jooksvalt muuta.

Otsustamise teeb keerulisemaks kontrollpunktide suur hulk, distants punktideni ja erinev võimalik saadav punktiskoor. Kas jahtida suurema punktisummaga ja tõenäoliselt keerulisemaid punkte või madalama skooriga ja lihtsamaid?

Võistlusliku mängu kestus on 2h, mille jooksul läbivad kiiremad ja/või nupukamad ca 4-5km pikkuse distantsi maalilisel Kernu mõisa territooriumil. Mängu lõppedes saab ootusärevuse ja omavahel muljetamise kõrvale tellida maitsvaid ja värskeid mõisakohvik Ludvigi küpsetisi. Mäng loetakse ametlikult lõppenuks esikolmiku väljakuulutamise ja autasustamisega.

Ühenda kasulik lõbusaga, pane kokku oma kollektiiv või sõprusseltskond ning broneeri aeg juba täna! Meeleolukalt veedetud aeg, silmaringi ja mõttemustrite avardamine ning murdmine on garanteeritud!